Gdzie handlować opcjami binarnymi

Osoba, która posiada już trochę wiedzy na temat opcji binarnych i znalazła dla siebie strategię, sprawdzoną albo na koncie demo, albo na papierze, potrzebuje jeszcze tylko jednej rzeczy.

Musi rozpocząć przygodę z prawdziwymi transakcjami i przemienić potencjalny w zysk w rzeczywisty. Jednakże aby to uczynić, potrzebny jest broker. Wybór odpowiedniego brokera może na pierwszy rzut oka wydawać się prostym zadaniem, jednak pod uwagę powinniśmy wziąć wszystkie możliwe warianty, ponieważ chcemy mieć pewność, że firma, której zaufaliśmy i powierzyliśmy swoje pieniądze, musi być wiarygodna i rzetelna.

Niestety, branża opcji binarnych przyciąga również oszustów. Co więcej, możesz wybrać brokera, którego platforma jest zbyt wolna, lub który przeciąga wypłatę środków na twoje konto.

Wybór odpowiedniego brokera

Idealny broker zrobi wszystko co w jego mocy, aby pomóc traderom odnosić zyski. Należy przez to rozumieć prosty proces rejestracji i przejrzysty formularz rejestracyjny, jednak najważniejsza jest intuicyjna i dobrze działająca platforma tradingowa. Taka platforma powinna działać szybko i bez jakichkolwiek opóźnień, gdyż odpowiedni timing to podstawa handlu opcjami binarnymi.

Zawsze warto zasięgnąć porady u ludzi, którzy zajmują się już tradingiem opcji binarnych. Doświadczenia naszych znajomych to ważny aspekt, który zawsze powinniśmy wziąć pod uwagę. Nie martw się, jeżeli nie znasz żadnego tradera. W Internecie znajdziesz mnóstwo stron, które pomogą ci wybrać odpowiedniego brokera. Możesz również zerknąć na nasze porównanie brokerów. Ostateczna decyzja należy jednak do ciebie. Wszyscy polecani przez nas brokerzy zostali sprawdzeni przez tysiące traderów.

Ocena brokera

Możliwy do uzyskania zysk z opcji to również konieczny do rozważenia czynnik. Czym jest zysk z opcji binarnej? Jest to odsetek określający wysokość zysku w przypadku zakończenia naszej transakcji sukcesem. Jeżeli wynosi on 85%, a zainwestowaliśmy $100, to w przypadku powodzenia uzyskamy $85 zysku oraz zwrot zainwestowanych $100.

Depozyt i wypłata w opcjach binarnych

Po wybraniu brokera musimy zdeponować u niego środki. Oznacza to przelew naszych pieniędzy do brokera, po którym pojawią się one na naszym koncie. Jest to kluczowy krok w inwestowaniu i zarabianiu prawdziwych pieniędzy.

Depozyt może został złożony wieloma metodami płatności, takimi jak przelew bankowy, płatność kartą kredytową lub debetową, bądź za pośrednictwem internetowych portfeli (np. Skrill). Jest to również najczęściej wybierana metoda, gdyż deponowanie środków kartą kredytową jest bezpieczne i szybkie i dlatego nasze pierwsze transakcje możemy realizować już po kilku chwilach.

Zarobione pieniądze możemy przelać na nasze konto bankowe lub kartę kredytową. Zazwyczaj zajmie to od 2 do 5 dni. Po tym okresie możemy wydać nasze pieniądze na co tylko mamy ochotę.

Demo opcji binarnych

Kolejne kryterium przy wyborze brokera to możliwość wypróbowania konta w trybie demo (np. tutaj: opcje binarne ). Oznacza to, że będziemy mogli wypróbować nasze strategie na brudno, przy użyciu wirtualnych środków. Po wypróbowaniu platformy łatwiej będzie nam podjąć decyzję, czy chcemy zainwestować u tego brokera prawdziwe pieniądze.